איך להחליף צילנדר - מרכז הבניה והשיפוץ
החלפת צילינדר – איך נחליף לבד
מחפשים מנעולן להחלפת צילינדר? מצוין, הגעתם לאתר הנכוןהחלפת צילינדר הצורך בהחלפת צילינדר הוא מהרבה סיבות איבוד של כול המפתחות או גניבה יכול להיות גם מפני שחיקה של הצילינדר עצמו ואין ברירה אלא להחליף לחדש. ישנם הרבה בעלי דירות כשנכנסים לדירה מחליפים לצילינדר חדש. אם מפני שהמפתחות של הבית הסתובבו בהרבה ידיים ומען השקט הביטחון של דיירי הבית יש צורך לכך ראוי לעשות מחליפים את הצילינדר של הבית. האמת שלא רק בעלי הדירה רואים צורך. גם שוכרים רבים נוהגים להחליף את הצילינדר של הבית כמובן שחשוב שתעדכנו את בעלי הדירה שאתם עושים זאת אחרת זה עלול להיות הפרת חוזה ואתם עלולים להסתבך. וישנם שרוצים להישתדרג בצילינדר חדש ומתקדם.
ישנם שרואים בעבודה זאת מסורבלת ומסובכת אך האמת היא שמדובר בעבודה פשוטה שכל אחד יכול לבצע זאת. מה שאתם צריכים זה מברג וכמובן צילינדר חדש.

איך מחליפים צילינדר
1. בתחילת עבודה של החלפת צילינדר אנו נשחרר את הברגים שהם מקבעים את הצילינדר לדלת. לפני הסתרת הברגים של הצילינדר ישנו את הלוח שמגן על הצילינדר גם אותו נסיר. וכבר הצילינדר משוחרר. שחררו את הידיות של הדלת בדרך כלל ידיות הדלת הם מוברגות במפתח אלן. ( מפתח אלן למי שלא יודע זה מפח בצורת ר )  אז התאמו את הגודל המתאים לסוג ההברגה של הידיות בדרך כלל זה גודל אחיד לכול סודי הידיות.

2. אחרי שהסרנו את הברגים שמחזקים את כיסוים החיצוניים בדופן הדלת קיים חמישה ברגים שימו לב מה שצריך לשחרר זה רק את הבורג האמצעי אין צורך לשחרר את כולם. הבורג האמצעי הוא הבורג שמקבע את הצילינדר לדלת עצה וכן בהסרתו הסרתם את הצילינדר מהדלת. וכעת נותר לכם לשלוף את הצילינדר ממקומו. שימו לב לכול החלקים שפירקתם לשמור אותם היטב.

  1. זהו הצילינדר בחוץ. עכשיו במקומו תכנסו את הצילינדר החדש. שימו לב כשאתם מכניסים את הצילינדר החדש עליכם לעשות זאת בזהירות ובעדינות. אחרי שראיתם ובדקתם שהוא ממוקם טוב קבעו אות אם הבורג האמצעי שהסרתם בשלב הקודם כך שתקבעו את הצילינדר לדלת שלכם. ועכשיו החזירו את הידיות למקומם אם המפתח אלן החזרו את הכיסויים וזהו אפשר להגיד שכמעת סיימתם.4. לבדוק שהכול תקין וטוב. אם הדלת עבדה לפני זה טוב אין שום סיבה שגם עכשיו זה לא יעבוד מצוין.
כעת הצילינדר שלכם סוף סוף משוחרר, ואתם יכולים להוציא אותו ולהכניס במקומו צילינדר דלת חדש. חשוב להקפיד להכניס צילינדר דלת חדש בזהירות ובעדינות, וכן להתאימו לגלגל השיניים של המנעול. לאחר שהצילינדר נמצא במקומו המתאים, קבעו אותו באמצעו הבורג שהוצאתם מהדופן הפנימית של הדלת בשלב הקודם. בדקו שהצילינדר עובד טוב ושהדלת נסגר כשאתם עומדים מחוץ לבית ולחזור על הפעולה שאתם בתוך הבית.
כמובן שאם לא הסתדרתם אנו נשמח לבוא לעזרתכם


Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון