איתור נזילות - מרכז הבנייה והשיפוץ
איתור נזילות

מה הן עבודות אינסטלטור גילוי נזילות?
לאינסטלטור  יש מגוון רחב של עבודות מגוונות בתחום תחזוקת הבית ובכלל עבודות בנין. מפני שבעבודות אינסטלטור קיים עבודת אינסטלציה עצה מגוון רחב של עבודות כמו הקמת ובניה של תשתיות קווי המים. כל התקנת הכלים הסנטרים כמו ברזים, מקלחות, ניאגרות, אסלות, וכן בעיות נזילות צריך לאתר את מקום הנזילה וכמובן לתקן אותה. תיקון סתימות בבית ובכלל בקווי ביוב ראשיים פתיחת סתימה. ועוד מגון רחב של פתרונות בבעיות הניקוז השונות וכמובן עוד

חשוב לדעת
כדאי מאד שתדעו שכל מערכת אינסטלציה שונה. ואין כמעת שום מערכת אינסטלציה דומה. בכל בית יש את החיבורים שלו ואת הקווי מים שלו. כל בית והכלים הסניטרים שלו ובכלל ישנם מערכות חדשות שם להן קורות תקלות ויש את המערכות הישנות ולכן העבודה שונה מבית לבית. וכמובן לאחר שהאינסטלטור מבצע את העבודה האינסטלציה שלו בדרך כלל בביית אינסטלציה מורכבת יש צורך בתיקון אסטטי של המקום הכולל ריצוף חיפוי וכמובן טייח וצבע.

עבודות נוספות לאינסטלטור
לכן כאמור לעיל כול עבודת אינסטלציה בבית לא נגמרת רק בפתרון הבעיה בדרך כלל אינסטלטור באזור השרון אינסטלטור בנתניה – אינסטלטור בהרצליה – אינסטלטור ברעננה – אינסטלטור בחדרה – יבצע לכם עבודות נוספות שלא קשורות באופן ישיר לעובדות אינסטלציה. יוצא שהאינסטלטור הוא פעמים משמש לכם כיועץ או קבלן לכן חשוב לעבודות אינסטלציה להביא אינסטלטור מקצועי ומיומן שיש לו ניסיון רב בתחום. אינסטלטור מומחה יכול וצריך לפתור לכם, ויותר מזה חייב למנוע ביות עתידיות במערכת האינסטלציה שלכם.

קריאות לביצוע פתיחת סתימות
הקריאות הרבות שאנו מקבלים לעבודת אינסטלציה היא בעיות כמו פתיחת סתימה או תיקון נזילות תיקון ניאגרה רגילה וסמויה ועוד… סתימה במערכת הביוב היא בעיקר קיימת בבתים בקומות הראשונות של הבניין או לדירות גן בבניין משותף. הן משום תזוזות האדמה הטבעיות או משום שכול הדיירים העליונים יוצרים בעיות בקומות התחתונות, ולכן תבדקו טוב אם הבעיה היא שלכם או בעיה של הבניין שאז אתם תצטרכו לפנות לוועד הבית. אבל ישנם סתימות שמתרחשות גם בקומות הגבוהות של הבניין שנגרמות מהצטברות של שאריות של חומרי ניקוי או לכלוכים משאריות אוכל או שומנים ואז זה יוצר סתימה בצנרת הביתית שלכם.

איתור נזילות זו בעיה נפוצה
עוד בעיה נפוצה שמצריכה אינסטלטור היא לאתר את מקור הנזילה. הרבה פעמים אנו רואים נזילה ולא קולטים אכן מקור הבעיה. אז אם יש לכם מערכת מים שפועלת בלחץ פתרון איתור נזילה יחסית הוא קל לביצוע והפתרון הוא מהיר. משום שאת הכתמים של המים הם נראים לעין. אבל באיתור נזילות שהמקור שלהם הוא המערכת הניקוז שם כבר זה מורכב וקשה לאתר מפני שלאתר נזילה במקור הנ"ל הוא מבלבל מפני שבדרך כלל מקור הבעיה הוא תחת הריצוף, אבל גם לזה יש פתרון ישנו את מכשיר לאיתור נזילות והוא מגלה לנו על אינפרה אדום את מקור התקלה וכך נוכל לחסוך עליות של שבירת כול המרצפות שמעל מערכת הניקוז שלכם. המכשיר נותן לנו אינדיקציה מצוינת רק בכדי לשבור נקודתי ולפתור את הבעיה במידית ביעלות ובמקצועיות.

להצעת מחיר התקשרו או השארו פרטים:
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון