ביובית - מרכז הבניה והשיפוץ שרות ארצי
ביובית מתמחים בשירותי ביובית לכול סוגי העבודות הביוב פריסה ארצית ובמחירים הוגנים.

השירותים שלנוביובית.   ביובית
שירותי ביובית.
צילום צנרת ביוב.
צילום קווי ביוב.
פתיחת סתימה בביוב.
משאבות ביוב.
קבלני ביובי.
שאיבת שומן בביובית.
פתיחת סתימה בביובית.
שירות אמין ואדיב.
עמידה בלוחות זמנים.
פתרון בעיות ביוב.
כידוע עבודה של פתיחת סתימה בביוב זו עבודה של אינסטלטור. על פי רוב האינסטלטור פותר את הבעיה ללא כח עזר . אך לעיתים קורה כי האינסטלטור לא פותר את הבעיה בכוחות עצמו או בכלים הפשוטים לפתיחת סתימות שברשותו. כמו בבורות ביוב שמלאים ולא ניתן להגיע לתחתית, או כמו בורות ספיגה שמשום בעיה מסוימת לא מצליחים לספוג עוד. כמו כן במקלטים או מקומות נמוכים מאד כמו מרתפים שידו של האינסטלטור לא מגעת לשם. במקרים האלו יש צורך בשירותי ביובית על מנת לבצע את השאיבה בצורה מקצועי ויסודיתשאיבת של בור ביוב או בכלל שאיבה בור שופכין לא ניתן לבצע זאת בצורה ידנית. מהרבה סיבות הסיבה העיקרית היא משום שטכנית לא ניתן להגיע למקור הסתימה מפני הכמות הגדול של כמות השופכין שצריך לפנות מהבור. או משום הגזים הרעילים שהצטברו בבור שיכולה להזיק למי שמתעסק שם באופן ישיר ובידיים חשופות. כאמור לעיל גם סתימה במקומות נמוכים כמו מרתף , או מקלט וכדומה לא ניתן לבצע זאת בידיים חשופות ויש צורך בשרותי ביוביתכמו כן כאשר מדובר בכמות גדולה של מים או שמן חייבים לאת שירותי הביובית שלה יש מכליות גדולות ומיוחדות למורך שאיבת מים או שומן או מי שופכין שהצטברו וגורמים לבעיות במערכת אינסטלציה.

ביובית מזה?
ביובית זו משאית שמצוידת במיכל ענק ומיוחד . והמשאית מצוידת במערכת שאיבה משוכללת וחזקה שמחוברת למיכל עצמו עם צינור ארוך עבה וחזק לצורך השאיבה עצמה. ביצוע עבודה עצמה נעשית על ידי שהמשאית מתקרבת לאזור עצמו ומשחילה את הצינור לבור השופכין המשאבה מתחילה לשאוב את המי שופכין לתוך המכלים שעל גבי המשאית. לצורך ההמחשה משאית ביובית סטנדרטית מסוגלת לשאוב בזמן מהיר מאד מיכל מלא שמכיל כ 22 מ"ק.

ישנם סוגי ביובית שמעבר לשאיבה שהן מסוגלות לבצע על ידי מערכת השאיבה שמותקנת בה, הן מסוגלות גם להזרים מים לבור השופכין בלחץ זרימה מוגבר מאד וכך בעצם משתחרר הסתימה הקשה שנמצאת בבור ביוב. ופעמים שרק בלחץ מים מוגבר תקלת הסתימה מתוקן.

חשוב שתדעו ששחרו הסתימה גם בלחץ מים עם הביובית לא תיקון הבעיה אלא רק פותח את הסתימה. ולכן אנו נבדוק היטב את מקור הבעיה ומה גורם לסתימה. פעמים שחדירת שורשים או צינור שבור או אפילו זווית לא נכונה של מערכת הביוב הם שגורמות לסתימה להיווצר. לכן אנו נתקן את הבעיה מהשורש (תרתי משמע) בכדי לפתור את הבעיה לצמיתות.

אותו הדבר גם בשאיבה של בור ביוב או מקלט שהוא מוצף במים זה רק הסימפטום זה לא הבעיה. כמובן לאחר שנשאב את המים או את המי שופכין או השומן אנו נבדוק את מקור הבעיה ונפעל לתקנו ביסודיות ומקצועיות.

שירותי ביובית זה תחום למקצועני האינסטלציה
השימוש בביובית מצריך רישיון והכשרה מיוחדת לשימוש בחומרים מסוכנים. ישנם חברות שברשותן ביובית רק לצורך שאיבת מי שופכין שאיבת שומן וכד' חשוב שתהיה 100% של אטימה במכלים שחלילה לא ידלוף חומרים מסוכנים שיסכן את הסביבהכמובן שריקון החומרים האלו מתבצע רק במקומות המורשים לכך.
 
לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום התקשרו והשארו פרטים
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון