דוד שמש - מרכז הבניה והשיפוץ
דוד שמש
הדוד שמש התקלקל? מחפשים טכנאי דוד שמש? רוצים להחליף דוד שמש? הגעתם למקום הנכוןאינסטלטור מקצועי נותן שרות של קניה התקנה תיקון של כול סוגי הדוד שמש במחירים הוגנים. צוות מקצועי ומנוסה ייתן לכם את שרות אדיב ובאחריות מלאה.

השירותים שלנומכירה של כול סיגי דוד שמש. תיקון דוד שמש וקולטים. התקנה דוד שמש. דוד חשמל. מערכות סולאריות. תיקון והתקנה של מערכות צי'לר. מחירים הוגנים ותשלומים נוחים. צוות מקצוען ואיכותי. חברות המובילות בארץ בתחום. שרות – אחריות – ואדיבותבשוק קיים מגוון רחב של דוד שמש. ישנם מערכות דודי שמש מסחריים לבתי מלון או מפעלים שהם מופעלים או בגז או בסולר. ישנם מערכות דודי שמש למערכות לבתים משותפים. ויש מערכת דוד שמש הם המערכות הביתיות דוד שמש וכן את הסוד של דוד חשמל ביתי.

מערכת דוד חשמל ביתי
דוד חשמלי שמשמש לנו כחימום המים בבית הוא הנפוץ היום. ישנו דוד חשמל נפרד שמחמם את המים רק על ידי חשמל ויש גם את הדוד שמש הרגיל שמשלב בתוכו גם דוד חשמל. דוד חשמל הוא נפוץ מאד גם במשרדים עסקים ובדירות שמיועדות להשכרה. אין הבדל בן הדוד שמש הרגיל לדוד חשמל שניהם עושים ועובדים כמעט במערכות זהות מלבד הגדלים בנפח גודל הדוד והסוגים השונים דוד שמש במערכות סולאריות וכדומה.

מערכות דוד שמש
כיום בישראל הדוד הנפוץ לשימוש ביתי הוא דוד שמש. מפני השמש שיש לנו בישראל כך אנו לא תמיד תמיד נזקקים לחשמל . הדוד שמש עם הקולטים חוסך לנו את דליקת החשמל וחוסך לנו כסף בלויות החשמל הביתי. ישנם מגוון תצורות של דודי שמש שחשוב שתדעו את ההבדלים:

תוצרת דוד שמש – מערכת תרמוסיפונית היא המערכת הקלאסית דוד שמש וקולטים שאנו נמצא ברוב בתי ישראל יותר נכון ברוב הגגות במדינת ישראל. סוג הדוד הזה חייב להיות יותר גבוה מהקולטים בכדי שיתאפשר למים לזרום למים החמים כלפי מעלה ולאפשר לדוד לאגור לנו את המים החמים. ישנה מערכת כזו אך נמוכה יותר. זו מערכת יותר יפה ואסתטית מבחוץ אך פחות יעילה ואפקטיבית. חשוב לשים לב לזה. ובמערכות תרמוסיפונית עם צלילית נמוכה עלינו להתקין שסתום אל-חזור שימנע מהמים להתקרר בעיקר בשעות הלילה.

מערכות דוד מאוזן
זו אותה מערכת של דוד שמש הקלאסית שאנו מכירים אך מסיבות של מקום או אסתטיקה מתקינים אותה במאוזן ולא במאונך. חשוב שתדעו שמערכות אלו יש צורך להתקין משאבה לסחרור המים. מה שגורם למים החמים להתערבב עם שאר המים בדוד ולשמור על חום המים. לכן מערכת זו היא מסורבלת ולא ממש פיקטיבית.

המלצה שלנו
ישנם בשוק עוד מגוון מערכות לחימום המים שינו יתרונות וחסרונות אך כאמור לעיל מערכת דוד השמש שאנו ממלצים היא מערכת תרמוסיפונית כלומר המערכת הדוד השמש הקלאסית שאנו מקרים ומותקנת כיום ברוב גגות ישראל היא המערכת דוד שמש עם קולטים שהדוד שמש יהיה גבוה מהקולטים לפחות בחצי כך המערכת תפעל בתורה יעילה ותקינה.

 השארו פרטים ונחזור בהקדם:
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון