החלפת מנעול - מרכז הבניה והשיפוץ
החלפת מנעולים – איך נעשה זאת

זקוקים להחלפת מנעולים? מחפשים מנעלן? אנחנו כאן בשבילכםחשיבות של המנעולים בחיינו הם בעלי חשיבות גדולה בעבורנו. המנעולים נמצאים בכל מקום בבית המנעול ברכב המנעול בעבודה , בעסק אפילו בתיבות הדואר. כול אחד מאתנו אוהב את הפרטיות שלו ולכן המנעול הוא גורם לנו לפרטיות בבית שלנו בעסק שלנו בחדר העבודה שלנו וכן גם בתיבות הדואר שלנו. השימוש במנעולים הוא חלק בלתי נפרד מחיינו לכן לעיתים אנו נזקקים לשרותיו של פורץ מנעולים לצורך החלפת מנעולים מהרבה סיבות בדרך הכלל הסיבה העיקרית היא בלאי או שימשו לא נכון בפתח וכתוצאה מכח הצילינדר נהרס ואנו זקוקים להחלפת המנעול. או לאחר שיפוץ הדירה מפני שהמפתחות של הבית הסתובבו בהרבה ידיים של בעלי מקצוע. ישנם הרבה שמחליפים מנעול לבית לפני כניסה לדירה חדשה גם מאותה סיבה הנזכרת לעיל.

סוד מנעול לשונית
בשוק קיימים מגוון רכב של מנעולים ישנו המנעול שכולנו מכירים המנעול לשונית זה המנעול הפשוט שקיים המנגנון שלו טוב מאד אך יחסית פשוט. המנגנון שלו פועל שעל ידי סיבוב המפתח ישנה לישנונית של מתכת פנימית שהיא בעצם גורמת לדלת להיצמד למשקופים וכך בעצם הנעילה מתבצעת. אכן הם טובים אבל הם קלים יחסית לפריצה ולכן בדרך כלל משתמשים בזה לדלתות פנים הבית שאין לנו חשש לפריצת הדלתות הנעול הלשוניים בדרך כלל משמש למגירות שולחן או לדלתות של ארון או תיבות דואר. כמובן שגם המחיר של המנעול לשונית הוא זול. והם זמינים לקניה ברוב החניות טמבור וחניות למוצרי בניה. ולכן החלפת מנעולים למנעול הלשונית הוא מצוין למי שרוצה למנוע כניסת של חטטנים או לדאוג רק שהדלת תהיה נעולה לדוגמא שהפעוט  לא יצא מהבית.

סוג מנעול צילינדר
המנעול הפופולארי שקיים בשוק הוא מנעול הצילינדר החלפת מנעולים למנעול צילינדר הוא מנעול טוב ואיכותי ובדרך כלל משמש היום את רוב בתי ישראל לנעילת הבית. המנעול הצילינדר הוא עמיד וחזק כך שהלפת מנעולים לצילינדר הוא בחירה טובה. מיותר לציין שמנעולי הצילינדר הם בטוחים למניעת פריצות בבית מפני שנוספים אליהם גם אלמנטים נוספים כמו זיזים פנימיים שנותנים בטחון והגנה מפני פורצים. בגלל טיבו ואיכותו ועמידתו של מנעול הצילינדר לאורך שנים מחירו יחסית יקר אך ההשקעה שווה מפני שאם שימוש נכון במנעול הוא יחזיק לכם שנים וישמש אתכם מצוין מפני פורצים ולכן זה שווה את ההשקעה.

מנעולים חבויים
ישנם עוד סוגי מנעולים כמו מנעולים חבויים שהם ברך כלל משמשים לדלתות הזזה או חלונותישנו עוד מנעול שהם מנעולים עליונים שמתקינים אותם יחסית גבוה כ 170 מטר בגובה של אדם ממוצע. וזה בדרך כלל משמש לדלתות כניסה מעץ מפני שהם לא חסינות והם זקוקים לחיזוק נוסף מעבר למנעול הצילינדר שקיים כברהחלפת מנעולים הוא עסק למקצוענים ואנו צוות מקצועי ואמין אחריות מלאה לכול סוגי העבודה במחירים הוגנים.
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון