טיפים לבחירת אינסטלטור - מרכז הבנייה והשיפוץ
אינסטלטור
אינסטלטור אמין ומקצועי יבצע בעבורכם את כול עבודות האינסטלציה בבית במקצועיות אמינות שירות ואחריותהשירותים שלנו: החלפת אינסטלציה. תיקון מערכת האינסטלציה. נקודות מים נוספות. פתיחה סתימות. תיקון נזילות. תיקון והתקנת ברזים. תיקון והתקנת ניאגרה רגילה \ סמויה. שירותי ביובית. דודי שמש \ חשמל. קניה התקנה ותיקון. ועוד

טיפים לבחירת אינסטלטור
מטרת האינסטלטור היא להסדיר את מערכת הנוזלים בבית בעסק במשרד וכדומה. מערכת האינסטלציה היא מערכת מורכבת שלעיתים נדרשת תיקון מפני התיישנות או מפני מערכת אינסטלציה לקויה. בעלי בתים פרטיים הוא אדון לעצמו וכך הוא יכול יותר לשמור על מערכת האינסטלציה, מפני שברוב המקרים יש לו מערכת אינסטלציה פרטית וכך הוא יכול לשמור טוב יותר. לעומת זאת בבתים משותפים זה מורכב יותר מפני כמות הדיירים שמשתמשים במערכת לכן ניתן לכם פה כמה טיפים איך לשמור על מערכת האינסטלציה שלכם.

טיפ ראשון לאינסטלטור טוב
מגבונים ותחבושות אחת הבעיות שגורמות נזק למערכת האינסטלציה היא השלכת פסולת שלא מתכלה. כמו מגבונים או תחבושות. זריקת פסולת שאינה מתכלה כמו נייר היא הגורם העיקרי לסתימות. לא סתם בכול כיור ישנה מסננת קטנה . המסננת יעילה לשמור שלא יכנסו לכלוכים מיותרים כמו שאריות אוכל או שערות למערכת האינסטלציה. הטיפ שלנו הוא לשפוך מידי פעם מים רותחים לכיורי הבית, המים החמים מסייעים לניקוי הצנרת למניעת סיכויים לסתימות. חשוב לדעת במידה ואתם יוצאים לחופשה שאתם יודעים שלא תהיו בבית זמן רב מומלץ לסגור את ברז המים הראשי בכדי למנוע פיצוץ בצנרת ונזלות מיותרת.

טיפ שני לבחירת שרברב
איך נמנע סתימות ניתן למנוע מצבים של סתימות ובעיות אינסטלציה על ידי התקנה פשוטה של מסנן מים בכיורים בבית במטבח ובמקלחת ובמשרד. המסנן המים תפקידו לסנן את האבנית שבמים וכך למנוע ולהפחית סתימות כתוצאה מאבנית. כולם מכירים את הפומפה. אומנם ישן ופרימיטיבי אבל הפומפה עושה את העבודה טוב מאד. על ידי הפומפה ניתן לדעת אם מדובר בסתימה רצינית או בסתימה פשוטה שהפומפה שלנו תפתור אותה בקלות. לגבי חומרים לפתיחת סתימות הם חומרים מסוכנים ורעילים וכדי להיזהר בהם מאד ולקרוא היטב את הוראות השימוש והאזהרות שכתובות. מערכת האינסטלציה היא מערכת עדינה, ואפילו שנשמור עליה בצורה טובה לא מן הנמנע שכן תצטרכו אינסטלטור.

אז מה תעשו במקרה של בעיות באינסטלציה?!
בבתים משותפים הקומות העליונות יסבלו פחות מבעיות סתימות קשות. ואם בכל זאת ישנה בעיית סתימה קשה בקומה העליונה של הבניין כנראה שמדובר במערכת האינסטלציה של הבניין וחשוב לידע את ועד הבית ולבדוק מהיכן התקלה מגיעה. טיפ חשוב במידה וגילתם בעיה במערכת חשוב לסגור את הברז הראשי בכדי להפחית נזקים עד להגעת אינסטלטור בכדי למנוע פיצוץ בצינור או נזילה קשה. ישנה גם תרופת סבתות לבעיית סתימות לעזרה ראשונה לשפוף מלח גס למים רותחים לערבב ולשפוך את המים למערכת האינסטלציה. נציין שזה רק עזרה ראשונהלא תמיד צריך אינסטלטור ישנם תקלות שלא דורשות אינסטלטור, אם יש לכם ידיים טובות תוכלו לעשות זאת בעצמכם, כמו למשל להחליף ברז, בכול טמבור מקומי ניתן לקנות את כול הציוד הדרוש להתקנת ברז. אך דעו את מקומכם אם אתם לא מסוגלים לעשות זאת עדיף שתקראו לאינסטלטור שיבצע בעבורכם את העבודה על מנת שלא לגרום לנזק נוסף.
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון