מה זה ניסור בטון - מרכז הבניה והשיפוצים

מזה ניסור בטון?


פעולת הניסור בטון התחילה לפני 70 שנה בערך בשנות ה 40 בצפון אמריקה בהתחלה ניסו למסור רגיל וחיברו לו קטעי מחליפים. מאז החל שוק ניסור בטון מהפך ושכלולים רבים. הכלי החיתוך השתנו בשינויים רבים ומקצועיים. אכן חל יותר דיוק בחיתוך ויותר מהירות. עבודת ניסור הבטון מצריכה מקצועיות רבה והתמחות וניסיון. קיים בעולם ארגון ללא מטרות רווח למען הצלחת הפרויקט ניסור בטון והטכניקות וקידום הכלים בתחום. בגוף הנ"ל קיימות בו למעלה מארבע מאות חברות שונות שמתמחות בתחום ניסור בטון. מכיוון שכול החברות שחברים בארגון זה משתמשות בכלים המובילים בעולם הם הגיעו למסקנה שמסורי יהלומים הם המומלצים יותר בשימוש לניסור בטון, והם טובות ומדויקות משאר השימושים בניסור בטון הקיימות בשוק.

עבודת ניסור בטון שמבוצע על ידי הטכניקות והכלים החדשים והמומלצים מביא לתוצאת חיתוך מדויקת מאד. וכמובן השיטות החדשות הן יותר זולות לביצוע העבודה משיטות הניסור הרגליות והמיושנות. כמובן שעבודת ניסור המומלצות בטכניקות החדשות מביא לתוצאה טובה ועבודה נקיה כמעט ללא אבק או רעש חזק ומיותר. מפני שבכלים החדשים והמודרניים קיים מנגנון השפרצת מים כך שהוא מונע אבק מיותר וכך הוא שומר על אורך חייב דל המכוונת חיתוך. בניגוד לניסור בטון הישן שהן יותר מלכלכות ומסורבלות שאחר העבודה בהם יש צורך נוסף לניקיון אזור העבודה. חברתינו מתמחה גם הריסת מבנים תוך שימת דגש לסביבה. כמו כן במסורים החדשים ישנה אפשרות לניסור בטון מזויין וחזק וכן קידוח יהלום או לניסור מתכת ללא בעיה. לעומת הניסור בשיטה הישנה שאנו צריכים עוד כלים לעזר לעבודת הניסור. במכשור החדש מפני שהוא מדויק יותר הוא לא מהווה סיכון לצנרת שקיימת בעבודה והוא מאפשר לנו גם ניסור תת מימיים או אפילו להפעלה המכשור הניסור מרחוק ולבצע את העבדות הניסור עצמה שאנו לא ליד מקום הניסור. במכשירים הישנים בגלל הניסור הגס הוא כן מהווה לנו סכנה לצנרת. ולכן קשה לבצע אתו ניסור במקום רגישים בסביבת צנרת וכדומה.

כיום ישנם מגוון רחב של כלים לניסור בטון והם משמשים בעיקר לקבלנים או מהנדסים. המסורים שאיתם משתמשים היום הם מסור לחיתוך בטון שפועל שעליה יש מסילה עם להבים שמסתובבים במהירות לביצוע עבודת ניסור בטון. קיימים עוד מגוון של כלים שכולם לאותו צורך של ניסור בטון בצורה מדויקת נקייה ומהירה.

לפרטים והצעת מחיר
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון