מחיר מנעולן - מרכז הבנייה והשיפוץ
מחיר מנעולן

חברת מספקת שירותים רחבים בתחום עבודת מנעולן מתמחים בתחום הייעוץ והאבטחה לכול סוגי המגזרים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. אנו זמינים לתת שירות 24 שעות ביממה לכול סוגי העבודותמנעולן זה רק למקצוענים

מנעולן 24 שעות הוא תחום למקצוענים בלבד אנו עוסקים מזה כ 7 שנים בתחום עבודת המנעולן בדגש אל שירות מהיר ויעיל לפריצה ותיקוןקורה שאתם לא מצליחים לפתוח את הדלת של הבית שלכם או שמרוב מהירות המפתח נשבר לכם בתוך הצילינדר ואתם זקוקים למנעולן במידי . מנעולן מקצועי אדיב ושירות מהיר . אנו ערוכים לקול קריאה ותקלה באופן מידי ובמחירים אטרקטיביים.

מנעולן – השירותים שלנו:
צוות פריצה לרכב, פריצה לבית. 24|6 לא כולל שבתות וחגיםאנו נותנים פתרונות מקצועיים לכול סוגי המנעולים הקיימים בשוק. וכן לכול סוגי מפתחות ושלטיםצוות של יעוץ והכוונה אישית למיגון הבית והעסקשרותי שכפול לכול סוגי המפתחות : אלקטרוני, דיגיטלי , מכני במחירים מיוחדיםצוות מיוחד של מערכות אינטרקום לבית ולבניינים מצלמות במעגל סגור – הכולל קניה תיקון והתקנהפריצה ותיקון מיוחד של כספות מכול הסוגים במקצועיות ובאדיבות.
שרות אמין – מקצועי – אדיב ובאחריות מלאה על כול סוגי העבודות.

מיומנות המנעולנות
למכור מנעולים או צילינדר אכן דרוש ידע ומיומנות להתאים ללקוח את המנעול הרצוי לפי סוד הדלת שלו אך זה ניתן ללמוד תוך כדי עבודה ואין צורך בקורס מקצועי. אך להיות מנעולן מקצועי יש צורך בתעודה הסמכה להיות מנעולן מקצועי ולתת שירות איכותי וטוב. בכדי לפתור בעיות צריך ידע מקצועי אותו הצוות שלנו רכש במכללות הטובות בארץ כך שהצוות שלנו ערוך לכול תקלה ותת פתרון יעיל ומהיר על הצד הטוב ביותר, מנעולן מקצועי חייב לעבור קורס מקצועי. הצוותים שלנו רכשו ידע וניסיון רב בתחום על מנת לתת שירותי איכותי במחרים זולים לביצוע כול עבודות שמנעולן נתקל בהם תוך כדי עבודה והכול בהתאמה אישית ובאדיבות.

חשוב לדעת!
לא כול אחד יכול לפרוץ לכם את הדלת . בדרך כלל מנעולן הוא גם נותן שירות פריצה אך זה לא תמיד. חשוב להדגיש שמנעולן פורץ מנעולים זה שתי נושאים שונים ולא כול מנעולן הוא גם פורץ. להיות פורץ מנעולים ישנה דרישות מיוחדות המחייבות בחוק.
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון