ניסור בטון - מרכז הבניה והשיפוץ

ניסור בטון


חברתנו  נותנת שירות מקצועי איכותי ואדיב של ניסור בטון. ניסיון של 15 שנה ביעילות ובמסירות. אנו דואגים להכשיר את עובדי החברה באופן תמידי בדי לתת פתרונות יעילים בשטח ולפתור כול אתגר בניסור בטון

חברתנו עובדת עם הציוד הטוב בעולם ציוד עדכני ואיכותי מהחברות המובילות בעולם. כאמור הצוות שלנו מקצועיים בידע להפעלת המכשור המקצועי והאיכותי אצלו מקפידים שירות ומקצועיות בעבודת ניסור בטון שאנו מבצעים. שיטת העבודה שלנו עם הציוד החדיש והמתקדם בעולם בשיטת אל-רטט שנותן ביצוע מושלם ללא זעזועים ברמת דיוק גבוהה. ביצוע מקצועי ומהיר מבצעים את כול סוגי עבודות ניסור של בטון, ניסור של סלעים או פלדה. ניסור של כבישים או חומות או גגות. ניתן לפנות בפינוי ידני כמוכן ניתן לפנות על ידי מנוף והכול בתיאום של מהנדס מקצועי בשטח.

אנו  מעמידים ללקוחות שלנו צוות מקצועי ואיכותי עם ניסיון של עשרות שנים בתחוםחברתנו מחזיקה בכול הידע הדרוש לעבודת ניסור בטון הן בכלים המקצועיים שלנו הן בצוות המקצועי שלנו מיותר לציין ששילוב של כלים מובילים בתחום וניסיון של שנים בתחום יתנו לכם תוצאה מדויקת ועבודת איכותית ומושלמת וכמובן עמידה בלוחות זמנים שנקבע מראש בתיאום מלא עם הלקוח עד לגמר ביצוע העבודה.

עבודת ניסור בטון או קידוח בטון זו עבודה מורכבת ומסובכת לכן חשוב שתיעשה רק על ידי מקצוענים בתחום. עבודת ניסור בטון קידוח יהלום אינו מקום לחובבנים או לחדשים בתחום. בניסור בטון דרוש מיומנות ברמה גבוהה ביותר בשל העבודה המורכבת גם צריך להתחשב בסביבת עבודה ולא להסב נזק לגינה שאז תצטרכו לקרוא גם לשירותי גנן שלכם .


​​​​​​​חשוב להתאים את כלי העבודה לאופי העבודה והיקף סדר גודל של העבודה המתבקשת. רק בעלי מקצוע בתחום שלהם ניסיון של שנים בתחום ידעו להתאים לכם עבודה טובה ואיכותית. ביצוע עבודה מושלמת מצריך ציוד ייעודי כגון מסורים, מקדחים שמצופים באבקת יהלום מפני שחומר הבטון הוא חומר קשה במיוחד וכידוע בבטון ישנו ערבוב של קורות ברזל ועל מנת לביצוע מושלם של עבודה זו רק יהלום יכול לתת קידוח איכותי ומקצועי באיכות הטובה ביותר.

ניסור בטון הוא הפתרון לעבודה שקטה מקצועית ומהירה , תוצאה ברמה גבוה ואיכותית. אנו משתמשים בציוד המשוכלל ביותר שקיים בשוק ברמת שתיתן לכם דיוק גבוה ואיכותי. לרוב היום קבלים כבר מזמינים אותנו לניסור בטון לפתוח דלת בקיר בטון או לפתוח חלון בקיר בטוןמעטים הקבלנים שעובדים עם קונגו או פטישון לצורך עבודה זו . בשביל תוצאה טובה איכותית ומדויקת יש צורך בציוד איכותי ומקצועי.

חשוב מאד לשים לב בעבודת קידוח בטון - ניסור הבטון הסביבה עלולה להפגה כמו הגינה שלכם דשא סינטטי לכן חשוב להכין את השטח מבעוד מועד על מנת שלא לפגוע בסביבה שלכם ולשמור על הסביבה אנו נדאג לכם לזה בצורה מושלמת ואיכותית
 
לפרטים והצעת מחיר השארו פרטים
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון