ניקוי משרדים - מרכז הבניה והשיפוצים
ניקוי משרדים
שירותי ניקוי משרדים  ניקיון לבית

שרותי ניקיון לבית וניקוי משרדים היינו שרות שמתבצע ע"י צוות או על ידי אדם אחד שאתם שוכרים שינקה בעבורכם את הבית במקום שאתם תעשו זאת אתם לוקחים נותני שירות שיבצעו בעבורכם את הניקיון לטעמכם בהנחייתכם.

ישנם מספר סוגים של ניקיון הבית בדרכים שונות לשירתי ניקיון
ישנה את האפשרות של עזרה ביתית הקרויה בפי כול "עוזרת בית" . בדרך כלל שצורכים עוזרת בית או "עוזר בית" העסקה של העובדת היא בעזרה במשק בית שוטף כמו שטיפה בית, קיפול כביסה, שטיפת כלים גיהוץ קיפול ועוד.
 
חשוב לציין שכל הדינים של "עובד – מעביד" חלים עליכם כמו חובת תשלום שכר מינימום, דיווח לביטוח לאומי, חופשות, חופשת מחלה פנסיה, פיצויים למקרה של פיטורין. שימו לב שיש איסור בחוק על העסקת עובד זר גם לצורך שירותי ניקיון ביתית, מדובר בעבירה פלילית שתגרור קנסות כספיים גבווהים ובמקרה קיצון אף למאסר. אלא אם כן יש להם אישור עבודה או כמו מטפל סיעודי שזה מותר.

ישנה אופציה של ניקיון הבית על ידי צוות של אנשים למשל בעת צורך במעבר דירה או ניקיון דירה לאחר שיפוץ או לפני אכלוס הדירה לאחר בניית ביית מקבלן. ישנם מקרים גם ללא הסיבות הנ"ל בצוות של מנקים זאת במקרה שיש בבית לכלוך מצטבר שקשה להסיר על ידי ניקיון רגיל כאשר יש צורך בניקיון מסיבי וחזק אז יש צורך להזמין חברת ניקיון כמו חברתנו "מיסטר פוליש" שלנו יש את הציוד הנדרש והחדיש לביצוע ניקיון יסודי של הבית על ידי צוות מקצועי ואמין.

חברת שירותי ניקיון
הוי ידוע לכול שחברות גדולות כמו משרדים או עסקים לא יכולים להסתמך רק שירותי ניקיון כמו עזרות בית ולכן הם צריכים חברה ניקיון שנותנת שירותי ניקיון מקצועיים ויסודיים ומקצועיים בעבודה שוטפת של ניקוי משרדים או העסק שלכם.

כמו כן חברות חייבים חשבוניות בכדי שיהיה לכם ויחשב להם כהוצאה עסקית לכול דבר לכן אנו בחברת פוליש ערוכים לעבוד עם עסקים ונותנים שירותי ניקיון לעסקים ולפרטיים ולכול סוגי הלקוחות צוות שיודע לתת פתרון הולם לכול עבודת ניקיון. וכמובן שאנו משתמשים עם חומרים מובילים בתחום, ידידותיים לסביבה ואנו נערכים כמחויב בחוק אדם מתאים וכמובן בציוד הנדרש ובחומרים האיכותיים שקיימים בתחום שירותי ניקיון.
התקשרו אלינו ל – 050-5969859 או השארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון