ניקוי שטיחים - מרכז הבניה והשיפוצים
ניקוי שטיחים
מחפשים חברה לניקוי שטיחים? הגעתם למקום הנכון!

גם בעידן שלנו ניקוי שטיחים או ניקוי ספות הוא מצרך חשוב מאד. שטיחים בכלל ושטיח מקיר לקיר היו מאז ומעולם סגנון מיוחד המשרה אווירה חמה ורעננה לבית, למשרד או  לגן בעיקר במקום שיש בו הרבה ילדים . היום ישנם משפחות רבות שאוהבים לעצב את ביתם עם שטיח כחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.

תחזוקה של ניקוי שטיחים
לתחזוקה של השטיחים חשוב מאד לבצע ניקויו לעיתים קרובות היות והשטיח עצמו תופס לכלוך ואבק. לכן מומלץ שחברה מקצועית תעשה לכם את שירות ניקוי שטיחים בצורה יעילה ומקצועית שמצוידת בחומרים ובמכשור המתאים לניקוי השטיח שלכם.

​​​​​​​אנו מחזיקים צוות מקצועי שמתמחה אך ורק בתחום ניקוי השטיחים. צוות עם ניסיון של שנים בתחום על מנת שייתן תוצאה טובה למראה מבריק של השטיח וניקיון יסודי של השטיח מכתמים קשים וכמובן מאבק מיותר שהצטבר עם הזמן. חברתנו חברת ניקיון ופוליש מציעה שירותי למגוון השטיחים הקיימים בשוק אנו מכירים את מגוון השטיחים הקיימים בשוק סוג האריגה וכמובן את צפיפות שיער השטיחים. וכמובן התאמה אישית של חומרי הניקוי לשטיח שלכם.

אצלנו תוכלו לראות מגוון רחב של עבודות שביצענו ואנו נותנים אחריות מלאה לעבודת ניקוי שטיחים.
בניקוי שטיחים ניקוי ספות ניתן לראות תוצאות מידיות ולכן אצלנו תראו תוצאות מידיות של ניקוי השטיח שלכםאנו ניתן לכם הצעת מחיר שתתאים לכם לצורך העבודה שלכם וסוג השטיחים שלכם הכול בהתאמה אישית וביחס אדיב ומקצועי.

אצלנו ישנה אפשרות לעבודה בבית הלקוח אם כמובן ישנה אפשרות בבית הלקוח, לא תמיד השטח מאפשר זאת. במקרה כזה או במקרה שאתם לא רוצים שהעבודה של ניקוי שטיחים יתבצע בבתיכם אנו ניקח את את השטיח אלינו לחברה. כמובן במקרה ומדובר בשטיח יקר אנו נבצע את העבודה בבית הלקוח לשביעות רצונכם.

כמובן שאת ניקוי שטיחים אנו נבצע על ידי צוות מקצועי והוא צריך להיעשות אחת לתקופה. אבל את עבודת התחזוקה של השטיח ניתן לבצע באופן עצמאי כמובן שאנו נדריך אתכם איך לבצע עבודה תחזוקה שוטפת ונמליץ לכם לפי סוג השטיח שלכם באלו חומרים מומלץ להשתמש ואיך לבצע את עבודת התחזוקה השוטפת של ניקוי שטיח שלכם.
​​​​​אצלנו השרות עם הלקוח הוא חשוב מאד כך נוכל לשמור לכם על מראה מטופח ומבריק של השטיח שלכם לאורך שנים בצורה הטובה ביותר.

התקשרו אלינו ל – 050-5969859 או השארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון