ניקיון אחרי שיפוץ - מרכז הבניה והשיפוץ
ניקיון אחרי שיפוץ
חברת  מבצעת ניקיון אחרי שיפוץ על ידי צוות מיומן ומקצועי אנו בחברתנו ממליצים לעשות ביצוע עבודת פוליש בזול לפחות פעם אחת בשנה. היות וגם האריחים הכי יוקרתיים עם הזמן הם נשחקים וכבר הברק והיופי של המרצפות נשחק כתוצאה משימוש או מלכלוכים שמצטברים עם הזמן על ידיי כתמים או על ידיי הזזת רהיטים בבית לכן כדי לשמור על מראה יוקרתי ומבריק ההמלצה היא אחת לשנה אבל לא יותר משנתיים לעשות עבודת פוליש בזול. כיון שאז יהיה ניתן לשמר את המרצפות שלכם באופן תמידי שיראו חדשות ומבריקות . ולכן עליכם לבדוק שרק חברה מקצועית ומנוסה תבצע לכם את עבודת הפוליש .

פוליש בזול – זה יותר מסתם ניקיון רצפות
כשאתם עושים שטיפה לבית אתם מנקים רק את הלכלוך המידי שהצטבר לכם על המרצפות כמו פטל שנשפך מים שנשפכו והתערבבו עם חול ואז יוצר כתמים שחורים שטחיים. אבל גם בשטיפה יום יומית של המרצפות שלכם . השטיפה עצמה לא יכולה למנוע את הלכלוך והבלאי עצמו של המרצפות שלכם. בשביל לנקות את המרצפות שלכם ולהסיר את הבלאי הטבעי צריך לעשות את העבודה על ידי ביצוע פוליש בזול כמובן שגם בפוליש יש דרגות שונות. כמו פוליש ווקס, פוליש אקרילי ליטוש ועוד…לכן אנו במיסטר פוליש בזול נדאג להביא לכם את אנשי המקצוע המנוסים בתחום לדאוג לכם ולהתאים לכם בדיוק את עבודת הפוליש במרצפות שלכם לביצוע מושלם ומבריק.

ביצוע עבודת ניקיון אחרי שיפוץ
העבודה מתבצעת על יד צוות אמין ומקצועי והעבודה תתבצע בכמה שלבים תלוי במצב הרצפות שלכם בבית. בכול אופן התהליך יבוצע בהתאמה אישית עם הלקוח לפי המלצתו של איש מקצוע. מטרת הניקיון בפוליש היא להסיר את הלכלוך או לייתר דיוק להסיר את הבלאי הטבעי שקיים במרצפות שלכם במהלך הזמן.

תהליך עבודת הפוליש
אנו נבצע לכם עבודה של הברקה וקרצוף משטח המרצפות שלכם עם מכונת פוליש מקצועית מהחברות המובילות בעולם אנו משמשים בחומרים המובילים בתחום הפוליש לביצוע עבודה מושלמת ומקצועית לתת תוצאות של 100%. היות וניקון הריצוף שלכם בפוליש מצריך מקצועית והתאמה אישית של העבודה מפני שבשוק קיימות מגוון רחב של עבודות פוליש ומכשור מקצועי וכמובן סוגי עבודות פוליש בזול עליכם לדאוג שרק חברה שמתמחה בביצוע עבודות פוליש תבצע לכם את העבודה בצורה יסודית ומקצועית. מיותר לציין ששימוש לא נכון במכשור או בחומרים שמתאימים לריצוף שלכם עלול לגרום לכן נזק למרצפות ועוגמת נפש.

אחריות מלאה לביצוע עבודת פוליש
לכן אנו חברת ניקיון מיסטר פוליש מחזיקים רק אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים בתחום הפוליש וכמובן נותנים אחריות מלאה לעבודה שלנו לשביעות רצון הלקוחות שלנו לעבודה מושלמת.

התקשרו אלינו ל – 050-5969859 או השארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון