ניקיון חדר מדרגות - מרכז הבנייה והשיפוץ
ניקוי חדר מדרגות – שירותי ניקיון – מחירים זולים  ניקוי מרצפות ברמה גבוה על ידי צוות אמין ומקצועי במחירים הוגנים בשרות אדיב באחריות מלאה.
בכדי לשמור על מרצפות ניקיון להרבה זמן ישנם מספר דרכים לעשות זאת. בשוק קיימות מגוון רחב חברת ניקיון לניקוי סוגי ריצוף ולכן גם ישנם הרבה סוגי לכלוך וכתמים . לכן קשה להצביע נקודתית מה כן ניתן לנקות ומה לא ניתן לנקות . אבל מה שכן ניתן לעשות זה לשמור ולמנוע בעיות עתידיות של לכלוך וכתמים שקשים להסרה.

ניקוי מרצפות שירותי ניקיון מיד לנקות!
הדבר החשוב ביותר בכדי לשמור על המרצפות של נקיים היא מניעה עתידית. אחת הבעיות הנפוצות בכתמים בריצוף היא חומרים שונים שנשפכים הן חומרי ניקוי חזקים או חומרי בניה חזקים. הדבר הראשון שנשפך חומר לרצפה הוא לנקות מיד ולא לשהות הרבה זמן עד לניקיון. ככל שהחומר החזק ברצפה כך הסיכוי לכתמים שקשים להסרה גדול יותר. לכן חשוב מאד לנקות מיד ובמרצפות ישנות הדבר הוא קריטי כי לאחר זמן רב כבר כמעט ולא יהיה ניתן להסיר את הכתם, וחבל.

בזמן שיפוצים לכסות את הריצוף
חשוב שתדעו בזמן שאתם משפצים או צובעים הדירה יש לכסות את הרצפה ולהגן עליה מחומרים מזיקים וכתמים שקשה להסירם. ניתן להגן על הרצפה על ידי פריסת עיתונים על הרצפה או נילונים לאורך הרצפה למנוע חדירת החומרים המסוכנים לרצפה שלכם. ואל תאמרו ננקה אחר כך ותמנעו מלהגן אל הרצפה שלכם. לפעמים אחר כך זה יהיה מאוחר. לכן חשוב להגן בכסויים לפני תחילת עבודת הצביעה או השיפוץ. תוכלו לבקש זאת מהשיפוצניקים שיכסו לכם את הרצפה לפי התקדמות העבודה שלהם. וכאמור לעיל גם כאן מיד בתום השיפוץ מיד לבצע ניקיון יסודי לריצוף בכדי לבצע פעולת מנע.

חומרי ניקוי ווקס או פוליש
ישנם חומרים שניתן להגן על הריצוף שלכם על ידי ווקס או פעולת ניקיון פוליש. הווקס יעשה על ידי יצירת של שכבה דקה של חומר הווקס שמגן על המרצפות שלכם מפני כתמים ולכלוך וגם אם יהיה לכלוך יהיה ניתן להסיר את הכתמים במהירות וביעלות. את פעולת הווקס ניתן לבצע לבד. רק חשוב שתשימו לב שריצפת הבית שלכם לא תהפוך מדיי להיות מחליקה דבר שעלול לסכן את דיירי הבית ובפרט את הילדים הקטנים. לכן שימו לב ובדקו זאת.

טיב הריצוף
חשוב לדעת בזמן שאתם כבר משפצים את הבית כדאי שתבדקו את רמת המחירים של הריצוף ואולי בכדי למנוע ביות עתידיות של כתמים ושריטות בריצוף שלכם. כדאי להשקיע בטיב החומר של הריצוף אומנם זה קצת יותר יקר אבל זה שווה שיוכל לעמוד חזק מפני כתמים שריטות. כך נוכל לשמור מראה מבריק ורנן לבית שלכם.

עבודה מקצועית
כמובן שאם אתם חושבים שהריצוף שלכם זקוק לאיש מקצוע שינקה לכם את הריצוף המכשור מיוחד כדאי שתבררו טוב לגבי חברת ניקיון שתבצע לכם את העבודה בדקו את שרותיה את אמינותה ואת צוות הניקיון שלה. לביצוע עבודה מושלמת ומיוחדת

התקשרו אלינו ל – 050-5969859 או השארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון