פוליש לריצפה - מרכז הבניה והשיפוץ
פוליש לריצפה במחירים זולים  – מה זה פוליש לריצפה?
בניקיון פוליש קיים מספר סוגים של ניקיון לשיש וריצוף, קיים סוג של ליטוש שיש, יש פוליש ווקס פוליש קריסטל שקרוי גם הברקה קריסטליתישנם סוגי מרצפות שצריך לעשות להם מידי תקופה רענון המרצפות. לשם כך יש מגוון דרכים לחדש את הריצוף למראה נבריק נקי ורענן. ישנם כאמור כמה סוגי ניקיון.

ליטוש שיש זו אומנות
יש את הליטוש אבן זו עבודה ואמנותית. ליטוש השיש על ידי יהלום הוא נותן מראה מבריק ומדהים לשיש שלכם. פעולת הליטוש מצריכה עבודה זהירה ועדינה כך שיביא לתוצאה של הברקת השיש הטבעי שלו. בתהליך הליטוש ישנם כ 5 דרגות ליטוש. לכול דרגת ליטוש יש את המיוחדות שלו בתחילה יש את ליטוש השיש , ליטוש גס בכדי להסיר את הכתמים והסרה של השכבה הדקה של המרצפות. לאחר מכן ביצוע ליטוש עדין על מנת להחזיר את הברק של השיש. ולקבל משטח אחיד ומיוחד של הרק הטביעי של השיש. בכדי שנקבל תוצאה איכותית של המרצפות את פעולת הליטוש צריך לבצע מיד לאחר פעולת שהמשטח יבש. בכדי לדעת שהתשתית יבשה יש צורך במכשור מיוחד שבודק את התשתית שהיא אכן יבשה ורק לאחר מכן צריך לבצע את עבודת הליטוש.
 
התהליך לניקיון בפוליש
את עבודת פוליש לריצפה הליטוש צריך לבצע בכמה תהליכים לעבודה מושלמת . התהליך הראשון הוא על ידי דיסק יהלום על מנת לפתוח את החריצים שבן המרצפות. התהליך השני על ידי מכשיר שאיבה לשאוב את האבק ושנוצר ולשאוב את הפוגות. תהליך שלישי הוא להתאים דבק שיש תואם לצבע השיש של ברשותכם למלאות את החריצים בדבק חדש ומרשים. התהליך הרביעי הוא על ידי מכשיר הליטוש יהלום ללטש לקבל משטח עבודה ישר וזהה. תהליך החמישי ליטוש עדין על מנת להסיר את השריטות שנוצרו במרצפות. תהליך שיש הוא עוד מספר דרגות במכונת ליטוש יהלום. בתהליך השביעי ללטש את הפינות של המרצפות לקבלת גובה שווה בן כול המרצפות. לקבלת משטח אחיד וישר שלא יהיה שום חריץ לעבודה מושלמת ומדהימה. מומלץ מאד לבצע מריחה לאחר כשבועיים עם חומר שנקרא "סילר".
התקשרו אלינו ל – 050-5969859 או השארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון