פוליש - מרכז הבניה והשיפוץ
ניקיון ופוליש להצעת מחיר התקשרו: 050-5969859
השרותים שלנו:
שירותי פוליש לבית ולעסק.
חברת ניקיון.
פוליש למרצפות לבית פרטי.
פוליש וניקיון לחדרי מדרגות.
ניקוי משרדים.
הברקה קריסטלית.
ליטוש שיש.
חברת ניקיון ופוליש לאחר שיפוץ.
פוליש וניקיון הדירה לפני אכלוס ועוד
פוליש ווקס.
פוליש אקרילי.
פוליש קריסטל.
בשוק ישנם מגוון רחב של רצפות כך שניקיון המרצפות על ידי פוליש מצריך התאמה מיוחדת לסוג הרצפות שלכם.

מגוון סוגי ניקיון פוליש
בפוליש קיימים מגוון סוגי ניקיון פוליש כמו פוליש ווקס, או פוליש קריסטל , פוליש אקרילי כאשר בכולם הפוליש נותן לרצפה מראה מבריק ומדהים לרצפה שלכם בצורה מושלמת.

מה זה בכלל פוליש?
פוליש זה ביצוע של חידוש הרצפה על ידי ניקוי והברקה על ידי מכונה מקצועית שמורידה שכבה דקה מאד ומחדשת שכבה חדשה. ישנם סוגי פוליש לבית שמיועדים למרצפות מסוג טרצו הם הבלטות שאנו רואים בעיקר בבתים ישנים זה מרצפות שקבלני העבר נהגו לרצף את הבתים לפני כ2 עשורים.
חברת ניקיון מקצועית שתעשה לכם ניקיון ופוליש ברמה גבוהה. ישנם עוד סוגי פוליש שמיועדים לשיש או לקרמיקה. והיום ישנו גם פוליש לגרניט פורצלן. היות וכול סוגי המרצפות עשויים כולן מסוג שונה לכן גם הפוליש בהן הוא שונה. כשם שסוג החומר של המרצפות שונה כך סוג החומר של הפוליש והמכשור שונה וחשוב מאד להתאים לפי סוג המרצפות שיש לכם בבית.
כמובן שישנם בחנויות חומרים שמתאימים לניקיון באופן עצמאי כמו פוליש קריסטל או פוליש אקרילי וכן פוליש ווקס לרצפה. חשוב לציין שלהשתמש בחומר שלא מתאים למרצפות שלכם עלול לעשות לכם נזק רב לרצפה שלכם והנזק יהיה עצום. לכן אנו במיסטר פוליש מתמחים בעבודות פוליש על ידי המכשור המתקדם בעולם וכמובן על ידי צוות מקצועי ומיומן.

כיום ישנם שולשה סוגים של עבודות פוליש לרצפה
פוליש ווקס – זה יבוצע על ידי מריחה של שעווה מותחת לרצפה שלכם הוא ייתן מראה מבריק. עבודת פוליש זו יחסית היא זולה ביחס לשאר הסוגים וטווח הפעולה של עבודה זו יחזיק לטווח קצר ובדרך כלל משתמשים בזה לא בתים פרטיים אלא יותר למשרדים.

פוליש קריסטל – היא תבוצע על ידי מכונת קרצוף כלומר שמכניסים חומר לשכבה העליונה של המרצפות על ידי מכונת הקרצוף וזה נותן מראה מבריק ללא שריטות ופעולה זו נבצע במרצפות טרצו למי ששכח מזה ניקוי מרצפות טרצו זו מרצפות הישנות של הקבלנים לפני כ 20 שנה.   חשוב לציין שבפוליש קריסטל אין החלקה בסוף תהליך העבודהפוליש אקרילי – בפוליש זה אנו משתמשים למשרדים או במקומות שכמות האנשים שם מרובה כמו קניונים וכדומה.
​​​​​​​
התקשרו אלינו ל – 050-5969859 או השארו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון