פורץ דלתות - מרכז הבנייה והשיפוצים
פורץ דלתות
מתמחים בפריצת מנעולים לכול סוגי המנעולים במקצועיות באיכות ובאחריות מלאה. תפקידו של המנעול היא להגן עלינו בביתנו ברכבנו בעסקנו מפני גניבה או שוד או שילדנו הקטנים לא יצאו מהבית ללא ידיעתנו. המנעול תפקידו לשמור לנו על החפצים יקרי הערך שלנו ובכלל לדברים החשובים לנו בבית.

פורץ דלתות לכול  סוגי המנעולים
ישנם המון סוגי מנעולים ישנם מנעולים שעל מנת לשכפל אותם הם מצוידים בקוד אישי. ללא הקוד האישי של המנעול בעל החנות לא ישכפל לכם מפתח נוסף. זו הגנה מצוינת מפני גנבים שרוצים לשכפל את מפתחות הבית שלכם וכך יוכלו חלילה לפרוץ לביתכם ללא כול נזק או רעש, הקוד האיש מונע מהם לבצע שכפול מפתח נוסף. קיים עוד סוג של מנעול מתוחכם שפועל באמצאות מערכת ביומטרית וכן ישנם מפתחות שמופעלים על ידי כרטיס מגנטים, כן, כמו שקיים היום בבתי מלון גם בארץ וגם בעולם. חשוב שתדעו בבחירת מנעול לבית או לעסק שלכם כדאי מאד שתבדקו בעת הרכישה שהמנעול הוא בעל תו תקן של מכון התקנים, אישור התקנים הוא מכון שבודק את איכות וטיב המנעול ואם יש אישור מן הסתם מדובר במנעול איכותי וטוב.

פריצת מנעולים מתי?
פריצת מנעולים אנו נדרשים לכך במקרה ואנו נתקלים במקרה חרום כמו למשל שהמפתח נשבר לנו בתוך הדלת או שאבדו לנו כול המפתחות והדלת נעולה דבר שמצריך גם פריצת מנעולים וגם החלפת הצילינדר עצמו. גם לרכבים אנו נדרשים לעיתים לפריצת מנעולים וזאת אם נשארנו מחוץ לרכב והרכב עצמו ננעל בטעות והמפתחות בתוך הרכב מקרה שצריך מענה מהר ומידי.

אחריות מלאה לכל סוגי העבודות
אנו בחברת "גבי מנעולים" בעת ביצוע עבודת פריצת מנעולים אנו נותנים אחריות מלאה לביצוע העבודה, וכמובן תעודת אחריות לצילינדר החדש שתרכשו עם תו תקן של מכון התקנים. כמובן בכדי לאבטח את הבית שלכם קיימים בשוק מגוון פתרונות כמו מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, ניתן להתקין גם קודן לבית שרק על ידי קוד אישי שאתם תקבעו מראש יהיה ניתן לפתוח את המנעול. קיים בשוק גם פתיחת דלת על ידי טביעת אצבע או כרטיס מגנטי אך כאמור כרטיס מגנטי מצוי יותר בבתי מלון.
כאשר אנו נמצאים לאחר שיפוץ הבית שמפתח הבית נמסר למגוון בעלי מקצוע שונים . אנו נמצאים ברמת סיכון גבוהה מפני שהמפתח עבר הרבה ידיים כך שאנו נדרשים להחלפת מנעול ולעיתים גם לפריצת מנעולים במקרה שהדלת ננעלה על ידי אחד מבעלי המקצוע וכתוצאה מכך הדלת נטרקה חזק ומסרבת להיפתח.
​​​​​​​
רק מקצוענים!!
עבודת פריצת מנעולים היא לא עבודה לחובבנים . פורץ מנעולים היא עבודה למקצוענים ומנעולן שעבר הכשרה מקצועית ובאישור מיוחד של משטרת ישראל לביצוע פריצת המנעול. הצוות שלנו ערוך לכול קריאה 24 שעות ביממה.
 

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון