פרקטים - מרכז הבנייה והשיפוץ
פרקטים - מחירים זולים קניה והתקנה כול סוגי הפרקטים צוות מיומן ומקצועי ​​​​הטרנד החדש היום הוא פרקטים בעשור האחרון שוק הפרקטים עבר תהליך מהקצה לקצה. הביקוש היום לפרקטים בבית הוא גדול ועצום.

ברשותנו מגוון רחב של שירותים:
קנייה והתקנה של מגוון סוגים של פרקטים. שטיחי PVC למגוון שירותים. שטיח מקיר לקיר לבתים ולמשרדיםפרקט פולימרי עמיד במים מתאים לחדרי אמבטיה ולמטבחים ולמרפסות שירות. צוות מקצועי ואמין. מחירים אטרקטיביים.
אחריות מלאה לעבודה לפרקט – פרקט למינציה – פרקט פולימרי בהתאם לסוג המוצר. אם פעם זה היה קיים רק במשרדים תצוגה היום בכול בית זה קיים הדרישה לפרקטים היא גבוהה מאד. לכם גם הפרקטים עברו תהליך מאד ענק וטוב לענף.

מגוון רחב של הפרקטים
היום בשוק קיימים מגוון סוגי פרטים מאות דוגמאות במגוון צבעים ובמגוון צורות. פרקטיים משרה אווירה ביתית חמה ונעימה שנותנת תחושה יוקרה ויופי במוצר אחד. חברתנו אלוף הפרטים צוות מתקינים מקצועיים ואיכותיים ניסיון של שנים בהתקנת כול סוגי הפרקטים במחירם אטרקטיביים. הצוות שלנו אדיב ומקצועי ונותר שרות איכותי ברמה גבוה ביותר.

התקנת פרקטים במחירים אטרקטיביים
בשוק קיים מגוון רחב של פרקטים החל פרקט עץ פרקט דמוי עץ הקרוי פרקט  למינציה והיום קיים פרקט שניתן להתקין אותו במקלחת עמיד במים פרקט פולימרי. לפני שאתם מתקינים פרקט בפניכם מספר רחב של אפשריות אתם יכולים ללכת ישירות למפעל ולקנות את הפרט לפי בכירתכם ולאחר מכן תוכלו לקבל הצעת מחיר להתקנה של הפרקט כך שאתם תחסכו את השינוע של הפרקט ועליות.

כמו כן אתם יכולים להזמין ולהתקין אצלנו את הפרקט ממגוון עצום של פרקטיים לפי בחירתכם לפי טעמכם ולפי צבע הרהיטים בביתכם ואנו נשלח לכם צוות של מתקינים שיבוא וימדוד את המטרז' ונתקין בעבורכם את הפרקט בצורה מקצועית ויסודית. תהליך ההתקנה של הפרקט מצריך הכנה המשטח בצורה ישרה ואחידה כך שאנו ניישר את שטח העבודה עם פלס בצורה מקצועית כך שהפרקט יותקן בצורה טובה ויפה . לפני התקנת הפרקט עצמו יש צורך בספוג על מנת למנוע מגע ישיר עם הרצפה ולמען יציבות הפרקט.

פרקטים  מחירים זולים
את תהליך ההתקנה יבצע צוות מקצועי ומיומן עם ניסיון של שנים בתחום התקנת פרקטים. שרות מקצועי ואדיב והכול בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח ובדגש על עמידה בלוחות הזמנים אנו לא מתחילים עבודה לפני שמסיימים עבודה אחרת. אצלנו אמינות שרות וכמובן אחריות על העבודה והפרקט לאורח שנים.

חשוב להזמין מתקין מקצועי המון לקוחות שלנו מנסים לבד להתקין ואז מתקשרים אלינו לבוא ולסיים מה שזה גורם להוצאות כפולות ומכופלות מפני שאז אנו רואים שההתקנה בוצעה לא כנדרש ולכן הלקוח הסתבך בהתקנה וגם יכול להרוס לכם את הדלתות ואז תצטרכו לקרוא לשרות מנעולן וכמובן בסף שזה דבר נאד חשב שסיומת העבודה תראה יפה בצורה מקצועית ושיחזיק לאורך שנים.

נתקין לכם את הפרקט בצורה מקצועית יפה שתחזיק לכם לאורך שנים וכמובן תקבלו הדרכה מקצועית איך לשמור על הפרקט ואיך לנקות אותו בצורה שתאריך את ימיו.  באתר כמובן אנו ניתן לכם הדרכה איך לתחזק את הפרקט שלכם.
​​​​​​​
לקבלת הצעת מחיר משתלמת התקשרו עכשיו: 0505969859
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון