פרקט למינציה - מרכז הבניה והשיפוץ

מגוון רחב של פרקט למינציה, שלל דוגמאות ועיצובים במחירים אטרקטיביים
מכירה והתקנה פרקט , השלמת פרקט. תיקון פרקט. שרות אדיב ומקצועימחירים זולים. התקשרו עכשיו 0505969859 וקבלו הצעת מחיר משתלמת!
פרקט למינציה בעצם זה לא פרקט מעץ אמיתי לא כמו פרקט עץ שהוא עשוי מעץ גושניפרקט למינציה הוא לא עשוי מעץ אצילפרקט למינציה מורכב מנייר דקורטיבי שמוטבע עליו עץ משובח ועליו שמים שכבת מיוחדת להגנת הפרקט שעמיד בפני שחיקה בשוק קיימות מספר דרגות שחיקה של הפרקטי. וכן מחופה במצע HDF שהוא עמיד בפני לחות וקצת רטיבות. מים ממש הם נזק לפרקט למינציה.

חשוב לציין ושים לב שמיים מרובים מזיקים לפרקט הלמינציה וכמו שמים בפרקט למינציה גם שכבת תמיכה.
כשאתם באים לרכוש פרקט עליכם לבחור בכובד ראש לפניכם משימה לא כל כך פשוטה זאת משום שעליכם לבדוק לפני הקניה לצורך מה מיועד הפרקט אנו בחברת אלוף הפרקטים נדאג להתקין לכם ולהמליץ לכם על הפרקט האיכותי והטוב בשבילכם במחירים מצוינים.

מגוון רחב של פרקט למינציה
בשוק מגוון עצום של סוגי פרקטים ועיצובים וצבעים ואיכויות שונות ורמות שחיקה. מגוון רחב של עיצובים בפרקט למינציה. היום קיים בשוק מגוון של פרקט למינציה מתוחכם שממש דומים בטיבם וביופיים פרקט העץ הגושני ברמת גימור של עץ ממש. ישנם בשוק גם דוגמאות עם מרקמים מיוחדים בדיוק כמו של העץ הטביעי והמוכר. עמיד בפני זעזועים של הליכה ומתנקה ממש בקלות ובמהירות בצורה חדשנית ואיכותית

ולכן היום הפרקט הלמינציה הוא הפרקט האידאלי ביותר לבית שלכם שנותן תחושה אמיתי של עץ ביופיו ובצורתו היפה והאוטנטית. לכן מחירו של פרקט הלמינציה הוא מחיר אדיאלי ונגיש וכן ההתקנה שלו יותר קלילה ומהירה מהתקנה של הפרקט העץ הגושני.

התקנת הנפוצה ביותר היום של הפרקט הלמינציה היא שיטה הקרויה בשוק בשם "התקנה צפה" היא שיטה מהירה ויעלה להתקנת הפרקט בצורה יעילה ומיפה. ולכן השיטה הזאת היא טובה גם להתקנה עצמית למי שיש קצת ידיים מקצועיות מה שנקרה ידיים טובות.

פרקט למינציה
את הפרט הלמינציה ניתן להתקין על כול סוגי המשטחים כגון מטחי בטון או משטחי PVC משטחי קרמיקה. במידה והייתה לכם שטיח מקיר לקיר מודבק חשוב להוציאו ולהתקין את הפרקט לאחר ניקוי יסודי של המשטח ולייבשו יבוש מלאמיותר לציין שבפרקט למינציה לא ניתן לעשות פוליש אלא ניקיון עם מטלית לחה וכמובן שישנם חומרים מיוחדים לניקוי הפרקט רוב פרקט הלמינציה הם ניתנים לחיבור בשיטה הידועה שיטת ההקלקה שזו שיטה חסכונית פשוטה ויפה. ללא צורך בדבק התקנת הפרקט הלמינציה ניתן להתקינם גם על משטחי חימום תת ריצפתים. כמובן לאחר שנתקין לפני הפרקט שכבת בידוד להגנה מרבית.

השארו הודעה ונחזור אליכם מייד!
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון