פרקט עץ מלא - מרכז הבניה והשיפוצים
מחפשים פרקט עץ מלא? הגעתם למקום הנכון!
צוות מתקיני פרקטים שיסדר בעבורכם כול סוגי תיקון פרקט או השלמת פרקט.

השירותים שלנו:
פרקט עץ מלא תיקון פרקט עץהשלמת פרקט עץחידוש פרקט עץהתקנת פרקט עץפרקט עץ הוא הפרקט האיכותי והיקר ביותר שקיים בוק הפרקטים. היות והפרקט העץ בניגוד לשאר סוגי הפרקטים שעשויים מחומרים דמוי עץ. הפרקט הגושני הוא עשוי מעץ מלא. וכלן עלותו יקרה ביחס למחירי הפרט למינציה או אפילו הפולימרי – פרקט עמיד במים.
חשוב לדעת בכדי לשמור אורך חיים ארוך של הפרקט חשוב לטפל ותחזק אותו נכון. ישנם מקרים בגלל חוסר תחזוקה נכונה הפרקט עלול להיהרס ותזדקקו לשירות תיקון פרקט. פעמים שהתיקון של הפרקט כבר יהיה מאד יקר שיתכן ועדיף לכם לקנות פרק ולהתקין מחדש.

כמה טיפים לתחזוקה טובה של הפרקט שלכם
התקלה העיקרית ואם נגדיר זאת יותר מדויק האויב של הפרקט הוא מים. כמובן לא כול טיפת מים תגרום לפרקט שלכם נזק. וגם אם יפלו יותר מכמה טיפות אין מה להילחץ. גם במידה ויישפך כמות של מים על הפרקט זה לא נורא, אם ישר תנגבו את המים. הבעיה מתחילה כאשר המים לא יתייבשו ויעמדו על הפרקט הרבה זמן. לכן חשוב שתדעו נשפך מים על הפרקט מיד תנגבו.

בעיה נוספת שכדאי לשים לב אליה היא גרירת חפצים על משטח הפרקט ובעיקר גרירת חפצים כבדים וחדים. הפרקט הוא רגיש לשריטות ולכן גרירת חפץ כבד יכול לגרום לשריטות. לכן כשאתם גוררים חפצים ביית מומלץ לגרור על גבי בד עבה או שמיכה שתגן על הפרקט משריטות.

פרקט באיכות נמוכה. לא פרקט עץ אלא פרקט למינציה עם רמת שחיקה נמוכה. הבלאי שלהם יהיה מהר מידי תוך 4-5 שנים. כמובן שכול סוג שפרקט אף הטוב ביותר מגיע לרמת שחיקה ויאבד את הברק אם לא שומרים עליו כיאה. לכן חשוב שקונים פרקט להשקיע עוד כסף בכדי לתת אריכות שנים לפרקט. הזול בדרך כלל הוא היקר.

התקלות בפרקט יכולה להיות כבר בעת ההתקנה. מתקין לא מקצועי יכול לגרום לכם נזק כבר בעת ההתקנה. מתקין שלא יפלס לכם טוב את המשטח לפני ההתקנה זה כבר מתכון לתקלות. או שלא השאיר חציצה מספיקה בן הפרק לקיר גם זה מספיק לעשות לכם נזק בלתי הפיך ויגרום לכם לעשות לכם התקנה. לכן בבחירת מתקין בחרו במתקין מקצועי ומנוסה.
באמת לא תמיד המתקין אשם. ישנם תקלות שנוצרות גם כשהמתקין עשה עבודה מושלמת. אך אם אתם גרים במקום שיש הרבה לחות כנראה שזה מה שיגרום לתקלה בפרקט. לכן חשוב לתת אוורור לפרקט ותת לפרקט לנשום בכדי שיחזיק לאורך שנים.

השארו הודעה ונחזור אליכם מייד!
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון