פרקט פולימרי - מרכז הבניה והשיפוצים
פרקט פולימרי קניה והתקנה שטיח פרקט פולימרי – עמיד במים. צוות מיומן ומקצועי
פרקט עמיד במים הוא פרקט הנקרא פולימרי למעשה פרקט הפולימרי הוא דמוי פרקט במראה החיצוני שלו וזהה לחלוטין פרקט הרגיל ביופיו פאנץ" פה שמדובר בעצם בפרט שעשוי מ PVC ולכן הוא עמיד ב 100% במים ואתם רשאים לשטוף אותי כאוות נפשכם במים.

פרקט פולימרי – במחיר מבצע
הפרקט נותן מענה ליופי ומראה יוקרתי ואיכותי ומענה זריז לרענו ועיצוב הבית במחירים נוחים אבל בכול זאת ישנם אנשים שחוששים להתקין פרקט בבית בשל הרגישות שלו למים ובכלל לרטיבות. לכן בשנים האחרונות חלה תפנית בנושא וגם לזה נמצא הפתרון פרקט פולימרי העשוי מפיויסי נותן מענה לעמידות בפני מים ובמראה זהה מאד לפרקט הלמינציה ואף פרקט עץ. ההתקדמות בתחום בשנים האחרונות והביקוש העצום לפרקטים נגד מים גרם ליצרני החברות הגדולות בעולם ליצור פרקט פולימרי לפתרון בעיית המים בפרקט הרגיל.
חשוב לשים לב בשוק קיימים מגוון רחב של סוגי פרקט פולימרי בשלל דוגמאות ועיצובים. כמובן ככל שיש יותר דוגמאות וחברות גם טיב המוצר משתנה מחברה לחברה. בפרקט הפולימרי ישנו שוני בטיב הפרקט וזה נמדד בעובי עצמו של הפרקט הפולימרי וכן במידות הלוחות הפרקט עצמו. לכן חשוב לבחור והתייעץ במקצוענים מה מומלץ לקנות כדי שיתאים לצרכים שלכם.

פרקט פולימרי – עמיד במים
אנו נדאג לכם ליועצים מהטובים בתחום בכדי שיתנו לכם מענה איכותי ומקצועי לקניית הפרקט הפולימרי במחירים טובים כמו בכול דבר גם פה ישנם את החברות המובילות המותגים שוודאי שמומלץ לקנות מהחברות המובילות בתחום עדיף להוסיף כמה שקלים ולקבל מוצר עם דרגת שחיקה גבוה שיחזיק לאורך שנים ובאחריות מלאה.

הבשורה הגדולה של הפרקט הפולימרי היא היכולות העמידה של הפרקט בפני הגנה של 100% נגד מים מפני שהוא עשוי מ PVC הידוע ביכולתו לעמוד בפני מים וכל נוזל אחר. חשוב מאד לציין שמלבד היתרונות של הפרקטים שנותנים לנו מראה יוקרתי ומרענן לבית וכן מבודדים לנו את הבית בן חום לקור, ומשרים אווירה נעימה בבית ישנו עוד יתרון חשוב מאד והוא בעצם מגדיל לכם את ערך הנכס שברשותכם משום המראה האקסקלוסיבי והיוקרתי.

כך שאת ההשקעה תחזרו בגדול בעת מכירת הנכס שלכם. ולכן ישנם לקוחות שלפני מכירת ביתם מתקינים פרקט השקעה קטנה ותגמול גדול וגם אם לא יעלה לכם את הבית בכסף , זה בטוח ייתן לקונים דחיפה לרכוש את הנכס שברשתותיכם.

פרקט פולימרי – עמיד במים לקבלת הצעת מחיר ולתאים פגישה ללא התחייבות חייגו אלינו: 0505969859 השארו הודעה ונחזור אליכם מייד!

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון