פתיחת סתימה - מרכז הבניין והשיפוצים
פתיחת סתימה
אינסטלטור מקצועי לפתיחת סתימה 24 שעות ביממה. זמין לכול קריאה שרות מהיר אדיב ומקצועי. מחירים הוגנים.  פתיחת סתימה באמבטיה. פתיחת סתימה בשירותים. פתיחת סתימה בכיור במטבח או במקלחת. איתור ותיקון כול סוגי הנזילות. שירותי אינסטלציה לכול סוגי העבודות.

ישנה אפשרות למצלמה לצילום קווי הביוב. אנו במקצועני האינסטלציה פותרים כול בעיה באחריות ובמהירות. כאשר אנו נתקלים בבעיה, אנו רוצים פתרון מיד ומהר. אך יש לשים לב בעת הזמנת אינסטלטור יש לשים לב למקצועיות וההוגנות של האינסטלטור.

בפתרון בעיית הסתימה לעתים אנו נשתמש בספירלה שימו לב אינסטלטור שיחייב אתכם לפי מטרים שהספירלה נכנסת עלול לשלש לכם את המחיר וכמובן שאין בזה כול הצקה . עלות פתרון תקלה הסתימה לא צריך להיות קשור לאורך המטרים שהספירלה נכנס לצינור. חשוב שתדעו לא בכול סתימה יש צורך במצלמה טרמית. פעולה שתייקר לכם את התיקון מה עוד שלא תמיד המצלמה טרמית יכולה לעזור לנו לפתרון התקלה. אינסטלטור לא אמין יגרום לכם לחשוב שאין ברירה אחרת וחייבים להשתמש במצלמה.

בדיקת בעיה סתימה
בכדי שלא יעבדו עליכם ישנה שיטה לבדוק זאת. על ידי שנסגור את כול הרזים בבית כולל גם את הברזים של הניאגרות. מפני שהגומיות או המצופים בניאגרות לא תמיד אוטמים לחלוטין לכן תצטרכו גם לסגור את הברזים בניאגרה. לאחר מכן תבקשו מדיירי הבית לא לפתוח את הברזים. לאחר מכן תסגרו את הצינור הראשי ולאחר חמד דקות תפתחו את הצינור אם המחוגים מסתובבים כנראה שיש לכם בריחת לחץ. אם הכול עובד כרגיל אין שום בעיה בלחץ מים וכנראה הרטיבות באה ממקור אחר במקרה כזה תצטרכו להזמין אינסטלטור שיבוא אם המכשור המתאים לבדיקת איתור הנזילה שלכם.

טיפים חשובים
לפני שאתם מזמינים אינסטלטור לבית תנסו לפתור את הבעיה לבד וכך תוכלו לחסוך כסף. הפעולה הראשונה שאנו ממליצים כשאתם מגלים שיש סתימה, להשתמש בפומפה. זה גם מה שיעשה האינסטלטור לפחות בשלב הראשוני, לפני שהוא יתחיל לפרק דברים. הפעולה השנייה שאנו ממליצים לכם היא קצת מתחילה להיות טיפה מסובכת הפעולה היא לנסות לפתוח את הסיפון שנמצא מתחת לכיור ולבדוק מה סתום שם. לנסות לנקות את הלכלוך שהצטבר . ניקיתם , הסרתם את כול הלכלוכים תחזרו הכול למקום ובדקו אם זה פתר לכם את הבעיה.

המלצה שלנו
אנו לא ממליצים להשתמש בחומרים לפתיחת סתימות ואם בכול זאת אתם משתמשים יש צורך להשתמש בזהירות רבה במיוחד בבית שיש בו ילדים קטנים. חשוב שתדעו החומרים האלו הם חומרים מסוכנים ורעילים. כמובן שאין להשתמש בחומרים לפתיחת סתימות בצנרת ממתכת. היא אוכלת את המתכת הישנה. לכן שימו לב ותחשבו היטב לפני שימוש בחומרים לפתיחת סתימות. תמיד תוכלו להזמין אותנו לפתור לכם את בעיית האינסטלציה שתצוץ לכם. אינסטלטור מנוסה עם אחריות שרות ואדיבות.
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון