קבלן בניין - מרכז הבנייה והשיפוץ

קבלן בניה 


מחפשים קבלן בנייה ? רוצים לשפץ? הגעתם למקום הנכון! צוות מיומן ומקצועי ייתן מענה כי אצלנו משפצים בראש שקט

קבלן בניין מומחה ניהול פרויקטים בבנייה בבצוע עבודות הנדסה בנאיות כקבלן מבצע. ליווי אישי בכל התהליך. מרכז הבניין והשיפוצים חברה לעבודות קבלן שיפוצים ותיק ומנוסה המספק שירות בכל הארץ לכל סוגי הפרויקטים. ביצוע כלל עבודות השיפוצים לרבות: שיפוצים כלליים בדירות ובבתי עסק, תוספות והרחבות בניה, השבחת נכסים ושיפוץ דירות להשקעה, עבודות גבס, אינסטלציה, חשמל, צבע וריצוף.

קבלן שיפוצים רשום ומהנדס בניין במרכז ובשרון. מבצע את כל עבודות השיפוצים: שיפוצים כלליים לדירות, משרדים וחנויות. כל עבודות הבניה וההריסה ניסור בטון קידוח יהלום ופינוי פסולת בנין.

קבלן רשום בחברת הקבלנים בארץ לחברה יד מוניטין וניסיון רב שנים המבוסס על ניסיונם המקצועי בענף הבנייה, שיפוצים, ניהול ופיקוח על פרויקטים. חברתנו ידועה במתן שירותים ברמת ביצוע באיכות גבוהה ובלתי מתפשרת מחד, ושמירה על לוח זמנים כמתוכנן מאידך. מרכז הבניין והשיפוץ מובילה בתחומה, תוך הקפדה על איכות ביצוע , שירות גבוה, זמינות, אמינות ויושר מקצועי.

קבלן בנייה מבצע את כל סוגי השיפוצים - ביצוע שלד ועד גמר, תוספות בניה, שיקום מבנים, שיפוץ דירות ובתי עסק, שיפוץ נכסים להשקעה ודירות יוקרה. קבלן בנין -  חברה לבניין ופיתוח. חברה המתמחה ומבצעת את כל סוגי עבודות הבנייה. הרחבות מבנים, יזמות, תכנון וביצוע. שלד וגם עד הגמר. ותק וניסיון של שנים רבות.
קבלן בניין המבצע את כל סוגי השיפוצים והבניין. תוספות בנייהבנייה והשלמת מרפסות שמשבנייה קלה, מתן היתרי בניה ועוד עבודות שיפוצים. שיקום ושימור מבניםקבלן בניין. שירותיםקבלן בניין, שיקום ושימור מבנים, עבודות שיפוצים - התקשרו עוד היום.

כל עבודות הבנייה עד מסירת מפתח - שירות אמין, מקצועי ועמידה בזמנים - התקשרו עכשיוקבלן בנייה. עבודות שיפוצים. התקשרו כעת. שירותים: התקשרו כעת וקבלו הצעת מחיר משתלמת והוגנת לעבודות שיפוציםקבלן בנייה. אצלנו תקבלו את השרות הטוב והאישי .

לתאום ופגישה ללא התחייבות התקשרו עכשיו 0505969859 או השאירו הודעה בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם עם הצעה משתלמת ומקצועית משפצים בראש שקט עם מרכז הבנייה והשיפוצים

Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון