שטיח פי וי סי - מרכז הבנייה והשיפוצים
שטיח PVC – שטיח פיויסי
קניה והתקנה שטיח פיויסי צוות מיומן ומקצועי חייגו עכשיו : 0505969859

איפה עושים שטיח PVC
שטיחי PVC הם בשביל מקומות שבהם ישנם מציאות רבה של מים כמו למשל במטבח או במקלחת. כיום בשוק יש מגון רחב ועצום של שטיחי פי וי סי בשלל דוגמאות ועיצובים למראה יוקרתי ואיכותי. לכול שטיחי PVC ישנו גב מיוחד לבטיחות דייר הבית למניעת החלקה של המשטח עצמו על הרצפה ולמנוע נפילות והחלקות. עובי השטיחים הם ברך כלל נעים בין 15 מ"מ ל 1.5 מ" מ. את השטיחים ניתן לנקות בקלות ובמהירות כמעט כמו הפרקטים וזאת על ידי מטלית לחה עם מעט מים אולי קצת יותר מים ממטלית שאיתה תנקו את הפרקט.
משטחי הפיויסי היום רבים מתקינים את זה בחללים שחשוב להם שתהיה יופי ועיצוב וגם שניתן להשתמש עליו בחופשיות כגון גני ילדים. בגן ילדים צריכים שיהיה גם יפה וגם בטיחותי לכן היום הרבה מגני הילדים מתקינים משטחי PVC מפני הספוגיות של השטיח שמגן גם חלליה בעת נפילה של הפעוט וכן ניתן ללכת על השטיח בחופשיות רבה ללא חשש של התקררות.

יתרונות שטיח PVC
למעשה לשטיחי PVC יש את היתרונות של הפרקט ביכולתו לבודד חום ביימות הקיף וקור בימות החורף וכן ייתן לכם מראה יוקרתי ומעוצב מלבד היתרון הגדול של השטיחי PVC שהוא עמיד יותר למים הרבה יותר מהפרקט.

שטיחי PVC
מלבד הפרקט הפולימרי שהוא עמיד בפני מים והיום אנשים מתקינים פרקט פולימרי גם במקלחות ובמפרסת ללא חשש מהמים וללא חשש התנפחות ונזילות מכיוון שפרקט הפולימרי לכך הוא עשוי כשמו כן הוא.

צוות מיומן ומקצועי
ברשותנו צוות עם ניסון רב לו של שנים בהתקנת של שטיחי PVC בצורה יעילה ובטוחה. הצוות שלנו ערוך ומוכן לכול אתגר ותקלה שתבוא בעת ההתקנה עם מגוון פתרונות יצירתיים למראה אקסקלוסיבי ומראה יוקרתי לבעיות שעלולות לכאורה לפגום ביופי המראה שלו.

שטיחי PVC עמידה בלוחות זמנים
אנו באלוף הפרקטים מתחייבים לעמידה בלוחות זמנים ובתאום מראש עם הלקוח על כול עיכוב שנראה לעין כתוצאה מתנאי השטח.
פעמים שסוכם שהמקום יהיה ריק ממוצרים והמתקינים שלנו נשלחים לביצוע העבודה לאחר שסוכם לוחות זמנים ומתגלה להם שהמקום מרוהט ומאוכלס דבר שיצריך עיכוב בלוחות זמנים. לכן חשוב מראש לתאם ולעדכן אותנו בכול שינוי בתנאי השטח לביצוע עבודה מושלמת.

שטיחי PVC
השארו הודעה ונחזור אליכם מייד!
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפון